Choď na obsah Choď na menu
 


Orgonit

 

Keď už som napísal článok k chemtrails, tak považujem za nutné napísať aj článok o niečom čo nám pomáha chrániť sa pred chemtrails.  Orgonit je jednoducho zmes  kovových triesok , polyesterovej živice s kryštáľom vo vnútri. Názov tejto užitočnej vecičky vznikol zo slova orgon,  inak povedané éter, čchi alebo  prána.   Názov mu dal Dr. Wilhelm Reich, ktorý túto energiu najviac preskúmal.

 Tento malý klasický orgonit sa robí v pekáčoch na muffiny alebo podobné formy , čí šálky.

 Obrázok

 

Tower Buster (TB)

 

 

 

 

Funguje to asi tak, že organická živica energiu do seba priťahuje energiu, ale zase kovové triesky ju odrážajú. Tím vzniká veľmi rýchly pohyb energie, pričom pri každom odrazení má energia väčšiu kvalitu, vyššiu frekvenciu a je čistejšia. A práve to je vynikajúce na tejto vecičky, že orgonit dokáže negatívnu energiu ( DOR) kvalitatívne zlepšovať a premienať na pozitívnu energiu .A ešte nemôžem zabudnúť na krištál, ktorého funkcia je zvyšovanie účinnosti a kvality orgonitu na minimálne 2- násobok.

 

 Účinky orgonitu:

 

-         neutralizuje negatívne pôsobenie Elektromagnetického  žiarenia, elektroniky, žiaroviek, trafostaníc, vedenia s vysokým napätím,  rádiové vysielanie ( televízia, rádiá, mobilné telefóny a ich bunky tzv. vykrývače, wi-fi, bluethooth, rôzne iné vysielače

-         čistí vodu, vodné nádrže, rieky , moria....

-         čistí atmosféru od chemtrails, smogu, kyslých dažďov a ostatných jedovatých spadov

-         ukľudňuje búrky, vietor, keďže čierne mraky sú viacmenej veľká perina negatívnej energie  (DOR), na čistenie atmosféry, mrakov atď sa používa tzv. Cloudbuster, ktorý ma vysoký dosah oproti malému orgonitu a je ideálny na chemtrails

Je veľmi dobré umiestňvať orgonit v prírode do potokov, jazier a riek pretože čistí vodu a má pozitívny vplyv na okolie. Takisto sa hojne „rozdáva“ rôznym vysielačom negatívnej energie ako sú rôzne vysielače, vykrývače mobilných signálov, elektrárne atď. Dokonca sa tomu venuje celkom dosť ľudí a nazýva sa toto obdarovávanie orgonitom Gifting. Má priaznivý účinok aj na ľudí a ich zdravie, takisto má dobrý vplyv na rastliny a celkové prostredie povedzme v domácnosti.

 Druhy orgonitov:

 Klasický malý orgonit sa nazýva tower buster ( TB), jeho sila je cca 400 metrov. Jeho  sila sa približne zdvojnásobí, keď ho zakopete do zeme pod strom, pričom ten strom funguje ako vysielač. Potom poznáme cloudbuster, ktorý je už dosť veľký, skladá sa vlastne z orgonitu vo vedrách , kde sú zaliate medenné rúrky.  Viditeľne čistí oblohu, odkláňa prudké búrky... Potom poznáme aj takzvané holy hand Granade ( HHG), ktoré sú trochu väčšie  a vyzdobenejšie ešte rôznymi kameňmi.

 

Ja som si tiež spravil zatiaľ prvú várku a musím povedať, že keď som doniesol jeden jednej citlivej osebe, tak po chvíli držania v ruke ju mala celú doslova mokrú ako namočenú vo vode, povedala mi, že cítiť veľmi silnú energiu a že niektorým  ľuďom to nemusí ani robiť dobre. Ja som si to zhotovil kvôli obrane pred chemtrails, chystám sa  spraviť druhú väčšiu várku a obdarovať ním aj okolie. Ďalšia často používaná obrana pred chemtrails a takisto aj pred množstvom chrôb, vírusov a podbnej pliagy je koloidné striebro. Nemám to odskúšané, tak môžem iba povedať, že „vraj“ čistí telo od škodlivých látok, baktérií a vírusov, takže aj od chemtrails.

 

Veľa o orgonite sa dozviete na stránke www.orgo-net.blogspot.com  alebo aj na stránke „gifterov“ www.orgo.cz


Obrázok

 

 

 

 

 

 

 -   Cloudbuster

 

Obrázok

 

 

 

 

 

 

 

 

 - Holy Hand Grenade ( HHG)

 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

jaaaaj zase ja, este jedna otazka

(daniel, 20. 9. 2014 19:40)

ta fotografia aury.... to ma by ako kyrilianova fotografia? pretoze, viem sice ze aura sa da vidiet, sam mam s tym bohate skusenosti ako clovek dlhorocne praktikujuci vychodne nabozenstva, ale cim sa da ta aura odfotit? prosim o odpovede na obidva komentare.... fakt to proste nemozem pochopit..

Re: jaaaaj zase ja, este jedna otazka

(Janko, 5. 1. 2015 21:14)

Daniel, Daniel.......! Mimo tvojho vedomia sa deje toľko veľa vecí, ktorým ešte nerozumieš.........To neznamená, že to ,čomu nerozumieš sa nedeje. Odlmčal som sa na nete na pár mesiacov. Potreboval som sa "presvedčiť" o vlastnostiach zasväteného orgonitu, teda hrste kovu a živice - izolantu , čo to urobí. No to, čo tá hrsť kovu a živice urobila s mojím zdravím, je zázrak. Aj lekári krútia hlavou. Priložil k orgonitu hrot skúšačky, ktorá bola držaná v jeho ruke a skúšačka zasvietila silným svetlom. Vraj izolant .Vyšiel som s tým na verejnosť iba preto, aby si ty a tebe podobní pochlebovači mohli dokazovať svoju "ohromnú" odbornosť. Mne tvoje múdroprázdne slová vyvrátili skutočné fakty. Usudzujem, že si hmotný človek. Ja zas viem, že neobyčajní ľudia tvoria neobyčajné veci. Každý tvorí to, čo a čím je....(asi východné náboženstvá nezanechali na tebe veľký vplyv).... Trojjediného Boha tiež vyznáva každý a tiež sa nechápe, ako je možné byť trojjediným... Sorry. Na dokumentáciu aury je viac strojov.Rozbaľ to ako ja na nete a výsledok sa ti dostaví. Chce to čas a trpezlivosť.... Ešte raz sorry.

piliny zaliate v zivici

(daniel, 20. 9. 2014 19:29)

vobec nikomu nevadi fakt, ze organicka zivica posobi a aj je v elektronike pouzivana ako izolant? ako moze izolant pritahovat energiu? videl som niekde opis funkcie orgonitu tak, ze to funguje ako kondenzator a preto to nieje ziaden zazrak... no prvaci na strednej elektrotechnickej sa uz urcite valaju od smiechu po zemi.... mozno by to fungovalo ako kondenzator (mozno to ma take predpoklady) ak by bola jedna cast spojena vodivo so zemou a na druhej strane by bola aspon antena ... a co sa tyka toho haarpu a ovplyvnovania myslenia...... na to aby haarp fungoval, musi byt presne naladeny na nejaku frekvenciu nie? na aku frekvenciu je naladena hrst pilin zaliata v izolante? pozor, ja nie som ziadny zaryty odporca, prave naopak, len proste jednoduche otazky a doteraz som nikde nenasiel jednoduche odpovede, ale ak sa clovek co to zevraj najviac studoval vola dr. Reich... a dalsi silny zastanca georg ritschi.... sorry, ale tie mena.... doktor bohaty a georg bohaty... hmmm... este raz sorry...

orgonit

(Karl, 6. 8. 2013 14:30)

Prepáčte ľudia,ale zase vám niekto vymýva mozgy. Je to nehorázna lož celý orgonit. Ak by vykrýval rušivé v plyvy a signáli,nefungovali by pri ňom ani mobilné telefóny,ani rádiá. Nedajte si vymývať mozgy.Je to absolútna kravina.
Ak som urazil presvedčených orgonitov,tak sa nehnevajte.

Re: orgonit

(Janko., 13. 9. 2013 18:48)

Prepáč mi Karl, ale miešaš hrušky s jablkami. Osvoj si prosím predmetné javy . Máš asi ešte "beľmo" na očiach...

Re: orgonit

(marek, 11. 1. 2014 1:25)

Treba si Karol viac naštudovať orgonity a ich účinky. Pre neveriacich účinok orgonitu sa dá overiť fotografiou auri. že by nefungovali mobili pri rušení orgonitom ??? Napr. pri odrušení geopat. zón zeme sa neruší celá energia ale len negatívny vpliv na človeka. Takže zóna tam ostáva naďalej len neškodí ľuďom. To isté platí pri mobiloch a iných zariadeniach.

Zasvätený orgonit

(Janko, 10. 6. 2013 22:54)

Prezrel som si takmer všetko , ale nikto nie je výrobcom zasväteného orgonitu. Ten orgonit má zvláštnu schopnosť- schopnosť liečiť- Okrem iných schopností bežných orgonitov, má tento obrovskú silu a preto je vzácny. Človek s obyčajnými schopnosťami ho nemá šancu vyrobiť. Kto ich vyrába? Neviete? Poraďte. Nepotrpím si na krásu, ide mi o úžitok a zvláštne zriedkavé schopnosti zasväteného orgonitu.

Re: Zasvätený orgonit

(Bibi, 28. 6. 2013 20:12)

Na východe je jeden liečiteľ , ktorý ich vyrába, sú skvelé.Adresa: jtsapo@gmail.com

vyrábam orgonity už skoro rok

(michala13, 3. 2. 2011 10:21)

a môžem ich každému odporučiť. Do domácnosti sú vhodné aj TB a aj HHG a doslova vyčistia domácnosť, tak ako je napísané v článku. Na jar sa chystám zhotoviť tzv. Cloudbuster a asi bude prvý v Žiline.

Re: vyrábam orgonity už skoro rok

(Marko, 23. 11. 2012 22:01)

Vsade v krajine kadial chodim je vzdy zamracene.. Jedine Žilina ma slnko.

Re: vyrábam orgonity už skoro rok

(jogesvar, 5. 6. 2012 17:19)

...a ja vyrobím ďalší :)

Re: Re: vyrábam orgonity už skoro rok

(tibor, 15. 6. 2012 12:08)

gde ho uvidim tie vyrobky stranku daj

Re: vyrábam orgonity už skoro rok

(tibor , 12. 6. 2012 12:48)

budem rat keť taka predajna bude v žiline z orgonitmy potom mi odpiš gmial tibortoth3 hej

orgonit použitie

(tibor, 15. 6. 2012 12:06)

pro sim vas ako sa čisti taky orgonit keť je prilepeni na televizore a mikrovlnke či na novbuku a taky obyčajni kolko krat orgonit za den čiza 1 den ras. gde mam prilepovaci ktory narušuju zonu negativnu naprklad nalepiť keť mam novbuk či do zadnej časti stolik mam ho teras nalepeni ten kamienok na novbuku povecte je to dobre?

orgonit ?!

(Ivanhoe, 7. 1. 2012 10:50)

"A práve to je vynikajúce na tejto vecičky, že orgonit dokáže negatívnu energiu ( DOR) kvalitatívne zlepšovať a premienať na pozitívnu energiu" Napriek chválam na orgonit, ktoré sa sypu zo všetkých strán, pravdepodobne to nie je také jednoduché a dôsledne preskúmané s ním, ako sa prezentuje.Veľkú dôveru nevzbudzuje už napr. to, že okrem iného sa vyrába s kovového odpadu (spálené a zamastené stružliny zo sústruhov a frézok) - čo nie je nejaký pozitívny znak, pričom je to výrobok umelo vyrobený. Je skôr pravdepodobné, že orgonit pohlcuje a akumuluje negatívnu energiu, ale ju zároveň neneutralizuje!Dôsledky si nemusíme vysvetľovať. .Na rozdiel od šungitu alebo turmalínu-skorylu, ktoré to robia zo svojej prírodnej podstaty. Už aj s turmalínom je potrebné vedieť narábať pretože on napr. tiež pohlcuje neg. energiu a neutralizuje, ale je potrebné vedieť s ním pracovať, s jeho energiou pretože to nemusí dopadnúť dobre pre slabšieho užívateľa. Preto ako najčistejší, najistejš a najefektívnejší predmet na pohlcovanie a neutralizáciu negatívnej energie sa javí kameň ŠUNGIT.

Re: orgonit ?!

(Datel, 9. 4. 2012 13:24)

Podla mna absolutne nemáš pravdu... ved hore v článku je presne popísané ako funguje.... pre boha ako možu byť takýto ludia :(:(:(

Ahojte

(Mitik, 4. 1. 2012 21:50)

Neviete mi poradiť kde zoženiem organickú živicu na výrobu orgonitov? Ďakujem :)

Re: Ahojte

(Admin, 31. 1. 2012 17:34)

Organická živica sa dá kúpiť aj bežne v drogériach len je neporovnateľne drahšia ako živica kúpená cez internet napr.http://www.havel-composites.com/shop/68-Epoxidove-pryskyrice-a-tuzidla-EPOXIDY-HAVEL/0-list.html . Neviem či som klikol tak narýchlo na ´tú správnu živicu ale na stránkach venujúcim sa orgonitom nájdeš všeto aj odkazy. napr. www.orgo.cz .... Viem , že tá spoločnosť HAvel composities má aj sídlo v Dunajskej strede , tak malo by sa to dať aj odtiaľ objednať, treba iba popozerať ,poprípade zavolať..

Veľa šťastia pri vytváraní orgonitov

www.orgonit.sk

(daniel, 20. 9. 2011 16:28)

ahojte, cloudbuster, ako aj orgonity pre gifting s vyraznymi mnozstevnymi zlavami najdete na www.orgonit.sk...okrem toho je tam asi najsirsi vyber orgonitov, aky som zatial videl na webe a zaroven je tam kopec textu k tejto teme, vrelo odporucam :)

Orgonity

(Peter, 31. 7. 2011 10:09)

Nové orgonity na bazos.sk- pekné a funkčné !!!