Choď na obsah Choď na menu
 


      CHEMTRAILS

 

 

 

Dlhší čas som rozmýšľal či spravím článok na túto tému. Rozhodol som  sa , že áno. Pre tých čo vôbec nevedia o čo ide, chemtrails sa nazývajú čiary za lietadlami, ale nie tie klasické tzv . contrails, ktoré sú krátke, tesne za lietadlom a tak ako sa lietadlo hýbe viacmenej tak isto rýchlo mizne tá čiara za ním. Chemtrails sa nazývajú čiary, ktoré za lietadlom  zostávajú, sú niekoľko kilometrov dlhé a po vzniknutí sa nejaký čas väčšinou rozpínajú a vydržia na oblohe niekoľko hodín a kľudne vytvárajú aj umelé oblaky a umelú oblačnosť. Tieto čiary rozhodne nevytvárajú žiadne poveternostné ani iné fyzikálne vplyvy v atmosfére. Tiež som nad tým dlhší čas uvažoval, boli tu nejaké náznaky , ale po  skúmaní si ja osobne myslím, že to nemá čo dočinenia s javmi v atmosfére.  Chemtrails  je jednoducho práškovanie ľudí. Sú to látky , ktoré sa pridávajú do leteckého paliva, alebo sa vypúšťajú so zásobníkov umiestnených len v čisto chemtrailsových lietadlách. O tých zásobníkoch som ja osobne neni až tak presvedčený a myslím si , že sa to skôr pridáva do leteckého paliva. 

 

Aký účel má chemtrails?  Oficiálny dôvod, teda dôvod , ktorý sa predkladá ľuďom, čo sa toho zúčastňujú, je boj proti globálnemu otepľovaniu. Existuje dokonca aj patent, ktorý opisuje vypúšťanie určitých látok do ovzdušia zeme, ktoré odrážajú ultrafialové svetlo späť do vesmíru a zabraňujú otepľovaniu. Neoficiálne zdroje hovoria o tom, že sme  očkovaní a práškovaní. Teda vlastne robia si s nami čo sa im zachce. Preto trpí aj toľko ľudí zdravotnými problémami, lebo čo sa im hodí to pustia. Ľudia dostávajú rôzne choroby, sú unavení, podráždení, depresívny a podobne a tieto príčiny sa tiež pripisujú  chemtrails. Jednoducho spôsobujú zdravotné problémy, alergie a pod. celému obyvateľstvu tejto planéty. Viem si celkom aj predstaviť aké by to bolo , keby bolo celé ľudstvo zdravé a aké to je teraz, keď je z toho biliónový biznis. Dovolím si povedať, že by niečo takéto ako práškovanie ľudí bolo pre farmaceutické firmy skoro zadarmo v porovnaní s tým ziskom čo z toho majú. Tiež sa chemtrails  môže použiť ako tzv. binárna zbraň. Poviem príklad: Do vodovodu pustím látku , ktorú vypijete, nič sa vám zatiaľ nestane , ale tú látku máte v tele. Skrze lietadlá vás popráškujem látkou, ktorá bude pre tú prvotnú látku niečo ako spúšťať a povedzme dostanete prasačiu chrípku.

 

Určitú dobu som aj ja pochyboval a rozmýšľal nad rôznymi vysvetleniami , ešte k tomu sa ma moja myseľ pokúšaľa presvedčiť, že by to bolo pre nich zbytočne komplikované, nákladné atď. Ale prišiel som na to , že to tak nie je a hlavne je to veľmi dobre maskované, keďže ako to môžete dokázať? Vyletíte do 10km výšky ?? Ešte k tomu väčšina ľudí si nevšimne ani gorilu , ktorá by stála 10 m od nich a nieto ešte pozerať na oblohu. Pritom o manipulácií počasia  sú už rôzne náznaky a hlavne netreba zabúdať na  fakt , že o skutočných technológiach , ktoré už existujú nemáme ani tušenia. Skúste si to občas všimnúť, chemtrails sa vyskytujú pravidelne aj na Slovensku či v Čechách. Časkokrát to spôsobí zamračenú alebo ju to naopak vyčistí. Proste to čo  je práve teraz potrebné.

 

Prikladám fotografie , ktoré som spravil ja 4.10.2009. Nádherné práškovanie, nedalo mi to nepofotiť. Ak mi niekto tieto veci vysvetlí alebo objasní nejako inak budem len rád.

Fotky tu

 

 

Náhľad fotografií zo zložky Chemtrails 4.10.2009. Slovensko

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

Zahora

(Miky, 27. 6. 2018 9:53)

Vam tu poriadne jebe, ze praškovanie ludi.. autor ny mal menej uvazovat nad pičovinami a viac studovat, napr. aj fyziku

Re: Zahora

(H 007, 22. 7. 2019 8:55)

namiesto tohoto opičieho slovnika by si si mal otvoriť oči a sledovať denne oblohu , neda sa to poprieť a už to aj officialne potvrdila amerika, že to robia celemu svetu , už to neišlo ďalej tajiť a robiť z ľudí somárov. Má to uzke prepojenie na svetové banky ovládané archonskými silami a ich agentami.
Tak si otvor oči aby si stihol zachrániť seba ,prípadne svojich blízkych či rodinu ... Buď si nevedomí ovčan zavadzaný systémom a matrixom, prípadne máš za to dobre platené. Dovi dopo...

Chemtrails - krutá realita

(Miko, 22. 10. 2013 19:17)

Je to reálne, sú to ťažké kovy a víry. Sú videá, kde je lietadlo nakamerované, ako to vypúšťa z krídel, na čas prestane a znova... Ďalej sa robili merania vôd v oblastiach prudko posypovaných, kde namerali množstvo hliníka niekoľko tisíc násobne vyššie ako normálne. Vegetácia v tých oblastiach po rokoch vyschla. V amerike sa to deje už dlhšiu dobu. U nás to pred cca 4 rokmi ešte nebývalo. Pamätám so, aká bývalá obloha modrá. Ďalšia vec ja H.A.A.R.P - antény používané týmito oligarchami jednak na manipuláciu počasia v kombinácii s chemtrails a aj na manipuláciu ľudského podvedomia a stavov nízkofrekvenčnými vlnami. Všimnite si niekedy večer po práškovaní, ako sa tie "mraky" usporiadajú do čiar akoby podľa vzorca v smere prúdenia frekvencie.

Re: Chemtrails - krutá realita

(Katarina, 22. 10. 2013 20:17)

Je to pravda. Deje sa to v celom svete. Najma vela sa o tom hovori v Amerike, Rusku a Kanade. Do ovzdusia, vody, a do pody sa dostava obrovske mnozstvo tazkych kovov. Takmar nic sa uz neda bez postreku vypestovat v zahrade. Velke farmarske spolocnosti su nutene dokonca kupovat semena odolne voci aluminiu. GMO potraviny sa veselo predavaju na SK, a ani sa nikto neunuva napisat o tom v zlozeni produktov. Na Slovensku sa pestuje GMO ale je zakazane hovorit o tom, kde presne a v ktorych regionoch. Ked tomu niekto neveri, netreba ani presviedcat. Je to zbytocne. Najhorsie je to, ze sa tomu neda nijako zabranit. Za tam vsetkym je hrstka ludi. Je to tak vsetko prepletene, ze by sa o tom dalo popisat velmi vela. Aj dnes bola obloha nad BA strasne zamorena. S dcerkou sa mi ani von nechcelo ist poobede. Pred 2 dnami som bola na Ukrajine. Tam to bolo este horsie.
Prosim, ak niekto vie podrobnosti, ako dlho trva dopad na zem castic tychto kovov, napiste. Vela sa o tom vsetkom hovori, ale nikto nerozobera dobu dopadu na zem.
Dakujem

Re: Re: Chemtrails - krutá realita

(Tibor , 26. 8. 2014 15:33)

Všetky tieto teórie zapadajú do seba ako puzzle.V pozadí všetkého stojí pár najbohatších klanov (Rothschildov,Rockefeller..)Ktorí od 50rokov razia teóriu,že na svete je veľa ludí!!Treba si pozrieť video Andreas Kalkcer v Prahe kde okrem vedeckého zdôvodňovania MMS hovorí aj o Farmafirmách o očkovaní. V jeho knihe je to popísané obsiahlejšie je na nete aj v PDF .Ďalšia dobrá kniha od Johna Virapena "Nežiadúci účinok SMRŤ" tiež je na nete v slovenčine v PDF.Tieto klany vslastia vývoj, výskum farmafirmy ,sú zakladateľmi organizácií ako WHO(svetová zrav.organizácia) FDA (federálny úrad pre kontrolu liečiv). A to je podľa mňa len kúsok ľadovca .

Re: Re: Chemtrails - krutá realita

(jozef123, 27. 1. 2016 21:32)

Dnes sa opet praskovalo a práve teraz sledujem spád stači nato baterka rosvietena do tmi sú to trblietave častice polimeru obalene nano hlinikom preto svetielkuju da sa to zachytiť aj kamerou skuste to a odp.Ja som zo zahoria tu už pomaličky pada.

Re: Re: Re: Chemtrails - krutá realita

(zelo, 24. 2. 2016 22:18)

Na východnom slovenskú sú rybárskym zvezom odporúčane nekonzumovat pomerne staršie a večie ryby absolútne nekonzumovať prečo?obrovske množstvo ťažkých kovov absorbovaných skrze vodu.ďalší real priateli skeptický.dobru chuť zdravé rybky skončili.

Re: Chemtrails - krutá realita

(Kapudrant, 23. 10. 2013 14:30)

Chemtrails su skor kruty vymysel.
Niekto nechape, co sa nad hlavami deje, tak to niekomu musi pripisat. Kedze boh vysiel z mody, tak su to tajne organizacie, ktore maju jediny ciel - skodit ti.

Predtym, nez zacnete vyjadrovat nejake tvrde fakt, najprv si overte zdroj, alebo ho aspon uvedte, alebo si urobte vlastny prieskum.

Kondenzacne stopy za lietadlom vznikaju kondenzaciou vody vyvolanej bud zmenou tlaku pri prelete lietadla (vid napr. tu: http://www.youtube.com/watch?v=N68rZZdhGvU), alebo zmenou teploty a samotnou vodou pochadzajucou zo spalin leteckeho motora. Tie sa mozu podla teploty a tlku udrziavat na oblohe dlhsie, kratsie, alebo mozu sa aj „zrazu“ objavit, alebo zmiznut - vsetko zalezi na podmienkach v atmosfere v oblastie, cez ktoru leti lietadlo. Ak rozumiete anglicky, tato stranka to celkom dobre vysvetluje: http://contrailscience.com/contrails-are-condensation-but-not-like-your-breath/

Re: Re: Chemtrails - krutá realita

(jano23, 12. 11. 2013 15:59)

Ty si fakt slepý? pozri sa hore na oblohu! krížom krážom uvidíš postrek, ktorý nám padá na hlavy. Obsahuje hliník, bárium a stroncium.

Re: Re: Re: Chemtrails - krutá realita

(dan, 8. 2. 2014 15:18)

10 taykych kovov a su rozne druhy postrekov!!!

Re: Re: Re: Chemtrails - krutá realita

(JC, 5. 4. 2017 18:15)

A túto teóriu má potvrdiť youtube a aktuality? Ide len o konšpiráciu na zastrašenie ľudí.

Re: Re: Chemtrails - krutá realita

(Katarina, 25. 11. 2013 11:16)

http://www.aktuality.sk/clanok/190045/chemtrails-su-skutocne-a-skodia-nasmu-zdraviu-tvrdi-terapeut/

Re: Re: Chemtrails - krutá realita

(dan, 8. 2. 2014 15:15)

Treba si precitat aj o tom ,ze o chemtrails su dokumenty americkej vladymktora to potvrdila" pekny den !

Re: Re: Chemtrails - krutá realita

(Ivan, 21. 2. 2014 14:20)

No comment.......nevedomost! :-)

Re: Re: Chemtrails - krutá realita

(kaja, 3. 3. 2014 14:19)

Tz sa modli,bude lepsie" aj na teba dojde,ked budes musiet ist..........[

Re: Re: Chemtrails - krutá realita

(kosice, 19. 2. 2015 11:26)

ty si asi neskor narodeny , ja si pametam oblohu ako dieta a toto nema s tou oblohou co je dnes nic spolocne

Re: Re: Chemtrails - krutá realita

(lazar, 10. 3. 2015 20:38)

Len si zabudol na malý detailiček! Že aký?? Že nie sme sprostučký a ak letia dva lietadla nad sebou a jednému miznú kondenz. výpary do 10 minút a druhému ani po hodine dokonca sa z neho tvoria krásne na oblohe vykreslené divné oblaky ktoré sa rozťahujú a idú v línii tak asi veľmi ťažko sa jedna o kondenz. Za ďalšie ak sa to deje priamo pred tebou a chvíľu čakáš tak krásne vidíš ako to klesá k zemi. Tak pán bloger stfu pleas!!!

Re: Re: Chemtrails - krutá realita

(jozef123, 27. 1. 2016 21:52)

Práve som robil baterkovu analizu je to katastrofa rosvietenu baterku dvihnite dohora pozorne sledujte luce malé trblietky v nich je polimer hliník a boh vie čo ešte ake hnuse Dovi.WZSIG

Re: Re: Chemtrails - krutá realita

(WERA vargova, 5. 5. 2018 12:02)

Bola by som rada , keby to nebola pravda.Odkial sa berie , ale take mnozstvo cudzorodych latok v ludskom tele a mnozstvo civilizacnych chorob.Alergie to potvrdzuju.Pel kedysi nevyvolaval alergie.Dnes ano.Dovody?

Re: Chemtrails - krutá realita

(MaTo, 9. 3. 2015 22:29)

Dá sa proti tým svinstvám niečo robiť? Prečo tu spomínaju niektorý OCOT, k čomu je dobrý? Bolo by možné sa osobne porozprávať na túto tému z niekým? Dík. :-) ps: myslím to vážne!!!


1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6

následující »